Zapisnik s GIS 2018.

ZAPISNIK GODIŠNJE IZBORNE SKUPŠTINE Udruge ORC jedriličara


Skupština je održana: 03. studenog 2018. u Šibeniku, D-Marin Mandalina.
Na skupštini su sudjelovali: : Ivan Drinković, Jan Winkler, Zrinka Grancarić, Robert Sandalić, Denis Marinov, Davor Zanini, Luka Šangulin, Hrvoje Duvančić.
Predstavnici jedrilica: Mareus II, Yellowpad, Gringo 2, Orca, X-Cite.
Zapisničar: Hrvoje Duvančić.

 

DNEVNI RED

  1. Utvrđivanje kvoruma
  2. Izvješće predsjednika Udruge i financijsko izvješće
  3. Izbor novih članova u tijela Udruge
  4. Plan regata za 2019.
  5. Razno


 

AD 1)

Do datuma održavanja Skupštine članarine u Udruzi su uplatile jedrilice Mareus II, Orca, X-Cite, Gringo 2, Blue Chip, Tara II, Yellowpad. Na osnovu uplaćenih članarina određeno je postojanje kvoruma.

AD 2)

Dosadašnji predsjednik, Ivan Drinković, iznio je izvješće dosadašnjeg rada i ono je jednoglasno prihvaćeno.

Hrvoje Duvančić, tajnik Udruge, je iznio financijsko izvješće rada Udruge za 2018. godinu. Izvješće je jednoglasno prihvaćeno.

 

AD 3)

Nakon četiri godine obnašanja dužnosti predsjednika Udruge, Ivan Drinković se zahvalio svim nazočnima na ukazanom povjerenju, te odlučio odstupiti s mjesta predsjednika.

Nazočni sudionici su jednoglasno odlučili da će ga na dužnosti zamijeniti Luka Šangulin.

Na mjestu dopredsjednice i dalje ostaje Zrinka Grancarić, a na sudužnosti će joj se pridružiti Ivan Drinković.

Dužnost tajnika nastavlja obnašati Hrvoje Duvančić.

Dužnost predsjednika Skupštine nastavlja obnašati Jan Winkler.

Nadzornim odborom Udruge nastavlja predsjedavati Marko Marinović, a članovi odbora postaju još Tonko Rameša i Andrej Šooš Maceljski.

U izvršni odbor Udruge izabrani su: Davor Zanini, Robert Gaćina, Jurica Novak, Luka Jerčić, Domagoj Milišić i Ivan Morić, a po Statutu su članovi ovog odbora još i predsjednik, te oba dopredsjednika Udruge.

U tehničkoj komisiji predsjedništvo preuzima Denis Marinov, a kao član nastavlja s radom Robert Sandalić i pridružuje im se Duje Fržop.

Za članove stegovne komisije su izabrani Antonio Arapović, te Ana Gojčeta i Damir Desabota u ponovljenom mandatu.

 

AD 4)

Regate za Kup u 2019. godini su: Zadar ORC Cup, Uskrsna regata, Šibenik ORC Cup - Pre Worlds, Prvenstvo Hrvatske.

Točni datumi održavanja bit će objavljeni nakon objave službenog kalendara HJS-a za 2019. godinu.

 

AD 5)

  • pružiti JK Val svu potrebnu podršku i pomoć za organiziranje ORC Svjetskog prvenstva u lipnju 2019.
  • pronaći novi koncept organiziranja druženja jedriličara nakon jedrenja