Rezultati u 2017.

Konačni poredak za CRO ORC D-Marin Cup za 2017. godinu može se pronaći na ovom linku

 

Šibenik ORC Cup & D-Marin Mandalina, Šibenik, 29. - 30. travnja 2017.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 Points
1 CRO 1553
X-Cite
Teo Piasevoli
JK Val
X-41
1 1 1 2 3
2 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
GS 42 R0
3.5 3 2 1 6
3 CRO 13464
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
2 2 3 3 7
4 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
5.5 4 4 4 12
5 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
3.5 6 6 5 14.5
6 CRO 1177
Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
5.5 5 5 6 15.5
7 CRO 797
Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
GS 40 R
7 7 7 7 21

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

XXI. Uskršnja regata, Hvar, 06. - 08. travnja 2017.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 R - 6 Points
1 CRO 1553
X-Cite
Tonko Rameša
JK Kornati
X-41
1 2 3 2 4 1 9
2 CRO 1656
One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 34
2 4 1 4 1 6 12
3 CRO 1625
Nube
Mate Arapov
JK Mornar
X-41
7 1 2 1 DSQ 2 13
4 CRO 1715
Karpo
Dušan Ušeničnik
JK Loka timing
Elan 450
5 16 7 3 2 5 22
5 CRO 13464
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
3 10 4 5 3 9 24
6 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
9 5 8 6 6 3 28
7 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
6 3 5 9 10 10 33
8 CRO 16155 Ramona
Marko Marinović
JK Mursa
X-35 mod.
4 11 6 11 9 4 34
9 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
Grand Soleil 42R
8 7 9.5 13 5 8 37.5
10 CRO 2186 Green Pepper Neven Gašpić JK Split Salona 34 10 6 11 7 14 13 47
11 ITA 16576 Nonno Stelio Davide Consorte C.V. La Scuffia X 362 Sport 15 13 13 8 8 7 49
12 UKR 36 Vera Natura Luka Rodion Kiev Racing Yacht Club L-30 OD 14 12 12 10 7 12 53
13 CRO 1480 Polaris Edi Golja JK Uljanik plovidba Elan 333 11 9 14 14 13 14 61
14 CRO 1933 Dubrovnik Denis Vukas JK Orsan Enavigo 38 12 19 9.5 DNS 11 11 62.5
15 CRO 4311 Barba Branko Filip Zoričić JK Labud IMX 45 13 8 17 15 12 DNF 65
16 SLO 3839 Aurora Pirnar Igor Orlov JK N.A.S.A. X-35 OD mod 17 14 15 16 15 15 75
17 SLO 972 Sky Marjan Kočila JK Morska vidra Elan 450 16 15 16 12 DNS DNS 79
18 CRO 1461 Cape Cod Yuri Logushin Aquatoria Bavaria 42 Match 19 17 18 17 16 16 84
19 CRO 2309 Isis
Marin Lovrović st.
JK Rijeka First 45
18 18 19 DNS DNF DNF 95

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5   R - 6

 

 

Zadar ORC Cup & D-Marin Dalmacija, Sukošan-Bibinje, 25. - 26. ožujka 2017.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 Points
1 CRO 1553
X-Cite
Tonko Ramesa
JK Kornati
X-41
1 1 1 1 3 4
2 SLO 972
Sky
Marjan Kočila
JK Morska vidra
Elan 450
5 4 3 3 1 11
3 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
2 8 5 2 5 14
4 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
3 5 2 4 6 14
5 CRO 16155
Ramona
Marko Marinović
JK Split
X-35 mod
6 3 7 7 2 18
6 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
GS 42 R0
7 6 4 5 4 19
7 CRO 1177
Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
4 2 6 8 DNS 20
8 CRO 13464 01 Express
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
8 9 8 6 7 29
9 CRO 1480
Polaris
Edi Golja
JK Uljanik plovidba
Elan 333
9 7 9 9 8 33
10 CRO 1802 Najdraža te jedina
Damir Odak
JK Uskok First 30
10 10 10 10 DNS 40

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5