Rezultati u 2015.

Konačni poredak za CRO ORC Kup za 2015. godinu može se pronaći na ovom linku.

 

 

Državno prvenstvo, Vodice, 05. - 08. studenog 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 R - 6 R - 7 Points
1 CRO 1625
Nube
Mate Arapov
JK Mornar
X-41
1 1 2 2 1 1 1 7
2 CRO 1656
One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 34
4 2 4 4 3 5 4 21
3 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
3 4 3 11 8.5 6 5 29.5
4 CRO 6789
Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
GS 56R
11 5 1 9 6 11 2 34
5 CRO 1553
X-Cite
Tonko Rameša
YC Kornati
X-41
5 8 10 1 7 14 6 37
6 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
9 7 6 5 4.5 7 9 38.5
7 CRO 2013
Blue Chip
Marin Mišura
JK Zenta
Dehler 38
2 6 8 7 13 10 7 40
8 CRO 1545 Anđela X Branko Iljadica JK Val X-37 12 3 11 6 16 4 8 44
9 CRO 13464 Mareus Luka Jerčić JK Spinut First 40.7 13 12 5 13 2 18 3 48
10 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalić JK Uskok Archambault 40 16 10 9 10 4.5 12 10 55.5
11 CRO 1727 All 4 One Rajko Kujundžić --- Salona 42R 14 13 12 3 15 2 14 58
12 SVK 1 Quebramar Peter Mosny FYC Slovakia JV 42 6 11 13 12 12 9 11 61
13 CRO 797 Stribor Ana Gojčeta JK Šibenik GS 40R 8 17 17 8 11 3 15 62
14 CRO 2186 Green Pepper Neven Gašpić JK Split Salona 34 7 14 14 15 8.5 8 13 64.5
15 CRO 7575 Yellowpad Jan Winkler JK Medveščak GS 42 R0 10 9 7 17.5 10 17 12 65
16 CRO 1933 Dubrovnik Denis Vukas JK Orsan Enavigo 38 15 15 15 17.5 14 15 16 90
17 CRO 3479 01 Express Mario Kundih JK Endemi First 40.7 17 18 16 14 17 13 18 95
18 CRO 1640 Ladies First Damir Desabota JK Val First 34.7 18 16 18 16 19 16 17 101
19 CRO 4575 Frapa Tihana Tadinac JK Frapa Marina 36 Sport 19 19 19 19 18 19 OCS 113

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5   R - 6   R - 7

 

ORC prvenstvo Splita, Split, 10. - 11. listopada 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
1 1 2
2 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
5 2 7
3 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
3 4 7
4 SLO 972
Sky
Marjan Kočila
PD Morska vidra
Elan 450
2 6 8
5 CRO 13646
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
6 3 9
6 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
4 5 9
7 SVK 439 Kalista Branislav Zubal --- First 40.7 7 DNC 15

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2

 

Šibenik CROCS ORC Cup, Šibenik, 11. - 12. rujna 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - # R - 4 R - 5 Points
1 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
1 1 2 2 2 6
2 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
Grand Soleil 42R0
2 3 1 5 3 9
3 CRO 13646 Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
3 4 5 1 6 13
4 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
4 2 6 3 4 13
5 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
6 6 4 4 1 15
6 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
5 5 3 6 5 18

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5

 

Zadar ORC Cup, Zadar, 09. - 10. svibnja 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - # R - 4 R - 5 Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 2 1 8 1 5
2 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
2 7 2 3 2 9
3 CRO 13646 Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
3 5 5 1 3 12
4 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
4 3 6 6 4 17
5 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
5 4 8 2 7 18
6 SLO 972
Sky
Marjan Kočila
PD Morska vidra
Elan 450
7 8 3 4.5 5 19.5
7 CRO 1177
Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
6 6 4 4.5 6 20.5
8 CRO 7575 Yellowpad Jan Winkler JK Medveščak Grand Soleil 42R0 8 1 7 7 8 23

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5

 

Grand Prix Slovakia, Zlarin, 18. - 19. travnja 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 CRO 13646
Mareus II
Mladen Makjanić
JK Split
First 40.7
2 2 4
2 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
4 1 5
3 CRO 1799 Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
1 5 6
4 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
3 4 7
5 SLO 972
Sky
Marjan Kočila
PD Morska vidra
Elan 450
DNF 3 11
6 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
DNF 6 14
7 CRO 2186
Green Pepper
Neven Gašpić
JK Split
Salona 34
OCS DNC 16

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2

 

XIX Uskršnja regata, Hvar, 26. - 28. ožujka 2015.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3
R - 4
Points
1 CRO 13646
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
4 1 3
1
5
2 CRO 1656
One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 34
2 2 1 3 5
3 CRO 6789 Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
Grand Soleil 56R
1 3 13 2 6
4 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
5 5 2 4 11
5 CRO 1624
Janska X
Toni Smerdelj
JK Labud
X 41
8 4 4 6 14
6 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Split
Salona 44
6 6 5 9 17
7 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
7 8 6 5 18
8 SLO 972
Sky
Marjan Kočila
PD Morska vidra
Elan 450
3 9 10 7 19
9 CRO 4311
Barba Branko
Filip Zoričić
JK Labud
IMX 45
9 7 9 DNS 25
10 CRO 3479
01 Express
Mario Kundih
JK Endemi
First 40.7
11 13 7 8 26
11 CRO 1715
Karpo
Dušan Ušeničnik
JK Loka Timing
Elan 450
10 10 11 10 30
12 CRO 2186
Green Pepper
Stipe Gašpić
JK Split
Salona 34
12
12 8 11 31
13 SVK 69
Sixtynine
Richard Shultz
Brutal Fish
First 40.7
13 11 12 DNC 36

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik