Rezultati u 2013.

Otvoreno Državno prvenstvo, Kaštela, 08. - 10. studeni 2013.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
Points
1 CRO 6789 Marina Kaštela Armano Zekan JK Marina Kaštela GS 56R 6 1 1 1
3
2 CRO 1624 Janska X Toni Smerdelj JK Labud X 41 1 3 3 2 6
3 CRO 2513 Teuta Frano Brate NK Kenwood Comet 45S 7 2 2 3 7
4 CRO 1545 Anđela X Branko Iljadica JK Val X 37 DNF 4 6 4 14
5 CRO 1551 Mala Teo Piasevoli JK Val GS 40 13 5 4 6 15
6 CRO 1255 Jonathan III Darko Hajdinjak SCOR First 40.7 5 7 10 7 19
7 CRO 4311 Baraba Branko Zlatan Zoričić JK Labud IMX 45 3 8 9 9 20
8 CRO 1656 Salona One Karlo Kuret JK Labud Salona 34 DNF 10 5 5 20
9 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalić JK Uskok A 40 8 6 7 10 21
10 CRO 13464 Mareus II Krešimir Đakulović JK Spinut First 40.7 9 9 12 8 26
11 CRO 3479 01 Express Mario Kundih JK Endemi First 40.7 2 15 14 13 29
12 CRO 1072 Jonathan RR Robert Radola JK Vega A 40 4 12 13 15 29
13 SVK 69 Sixtynine Richard Shultz BFYC First 40.7 10 11 11 12 32
14 CRO 1640 Ladies First Damir Desabota JK Val First 34.7 DNF 14 8 14 36
15 CRO 1074 Lišina 2 Željko Simičić JK Spinut Elan 333 DNF 13 17 11 41
16 CRO 1933 Dubrovnik Tonči Kordić JK Orsan Enavigo 38 12 18 15 17 44
17 SVK 5878 El Solete Alexander Sako FYC Slovakai Sinergia 40 11 16 18 DNC 45
18 CRO 797 Stribor Ana Gojčeta JK Šibenik GS 40 DNF 17 16 16 49

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

ORCi Mireo Kup, Pula, 28. - 29. rujan 2013. 

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
1 1 2
2 CRO 2435
Fly 4
Tin Matulja
YC Fly ILC 40
3 2 5
3 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić JK Uskok
A 40 2 3 5
4 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
A 40
4 4 8
5 RUS 5000
Valeriya
Artem Beulov
Anapa AYC
Ricochet 930
5 5 10

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2

 

 

Šibenik ORCi Kup, Šibenik, 14. - 15. rujan 2013.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 Points
1 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
2 1 1 2 2 6
2 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia JV 42 3 3 3 1 1 8
3 SVK 5878 El Solete
Alexander Sako FYC Slovakia Sinergia 40 1 4 5 5 3 13
4 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić JK Uskok
A 40 4 2 6 4 4 14
5 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7 6 7 2 3 5 16
6 CRO1640 Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
5 5 4 6 6 20
7 CRO 797 Stribor Ana Gojčeta Jk Šibenik GS 40 7 6 7 7 7 27

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5

 

 

Zadar ORC Cup, Zadar, 04 - 05. svibanj 2013.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 Points
1 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
1 1 1 3
2 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut First 40.7
2 3 2 7
3 SVK 69 Sixtynine Richard Shultz
BFYC First 40.7 DSQ 2 3 13
4 SVK 1 Quebramar Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42 3 5 5 13
5 SVK 5878 El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
5 4 7 16
6 CRO1640 Stribor Ana Gojčeta
JK Šibenik
GS 40 6 6 4 16
7 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalić Jk Uskok A 40 4 7 6 17

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3

 

 

Grand Prix Slovakia, Zlarin, 20 - 21. travanj 2013.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 Points
1 CRO 2513 Teuta Bartul Mišura
NK Kenwood Comet 45S 2 1 1 1 2 5
2 SVK 1 Quebramar Peter Mosny
FYC Slovakia JV 42 3 2 2 3 1 8
3 CRO 1545 Anđela X Branko Iljadica Rapo
JK Val X 37 1 5 3 2 7 11
4 CRO 13464 Mareus Krešimir Đakulović
JK Spinut First 40.7 5 4 5 4 3 16
5 SVK 5878 El Solete Alexander Sako
FYC Slovakia Sinergia 40 6 3 4 6 5 18
6 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalić
JK Uskok A 40 7 6 6 5 4 21
7 SVK 69 Sixtynine Richard Shultz
BFYC First 40.7 4 7 7 7 6 24
8 CRO 1072 Jonathan RR Robert Radola
JK Vega A 40 8 8 8 8 8 32
9 CRO 3479 01 Express Mario Kundih
JK Endemi First 40.7 9 9 9 9 9 36

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5

 

 

XVII. Uskršnja regata, Vodice, 21 - 23. ožujak 2013.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
R - 6
Points
1 CRO 1545
 Anđela X
 Branko Iljadica Rapo
JK Val
 X 37
 3  7 1
4
1
2 11
2 CRO13464  Mareus  Krešimir Đakulović
 JK Spinut
 First 40.7
 1  6 3 5 2 1
12
3 CRO797  Stribor  Teo Piasevoli
JK Val
 Grand Soleil 40
 6  4 2 1 4 5 16
4 CRO 2513  Teuta  Bartul Mišura
NK Kenwood
 Comet 45 S
 4  1 6 2 9 7 20
5 CRO 6482
 Gringo 2
 Robert Sandalić
JK Uskok
 Aechabault 40
 2  3 7 10 8 4 24
6 CRO1255  Jonathan III
 Darko Hajdinjak
 SCOR  First 40.7
 5  11 5 11 3 3 27
7 CRO1715  Karpo  Dušan Ušeničnik
 JK Loka Timing
 Elan 450
 9  5 4 3 6 10 27
8 SVK 69
 Sixtynine  Richard Shultz
 BF YC
 First 40.7
 7  9 8 6 5 6 32
9 CRO 1640  Ladies First
 Damir Desabota
 JK Val
 First 34.7
 8  2 9 7 10 11 36
10 CRO 3535  Coco Loco
 Petra Zuber
 JK Ventan
 First 35
 10  8 10 8 7 12 43
11 CRO 3479  01 Express
 Mario Kundih
 JK Endemi
 First 40.7
 11  12 11 9 11 8 50
12 CRO 1625
 Nube  Marko Zuban
 Jk Uljanik plovidba
 X 41
 DNF
 10 12 12 12 9 55

 

 

Poredak za 2013. 

 

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik