Rezultati u 2012.

 

Marina Kornati ORC Cup, Biograd, 10 - 11. studeni 2012.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1 1 3
2 CRO 2513 Teuta Frano Brate
Jk Zenta
Comet 45S
2 3 2 7
3 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
3 2 3 8
4 CRO 6482 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
4 4 5 13
5 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
7 6 4 17
6 CRO 1640
Ladies First
Davor Desabota
JK Val
First 40.7
6 5 6 17
7 CRO 2435
Fly 4
Tin Matulja
JK Fly
ILC 40 MOD
5 8 7 20
8 SVK 69
Sixtynine
Richard Shultz
YC Brutal Fish
First 40.7
9 7 9 25
9 CRO 797 Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
Grand Soleil 40
8 9 8 25

 

 

ORC Mireo Cup, Pula, 29 - 30. rujan 2012.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 Points
1 CRO 13464
 Mareus
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
1 1
2 CRO 2513 Teuta Frano Brate
Jk Zenta
Comet 45S
2 2
3 SVK 1 Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
3 3
4 CRO 1177 Orca
Elvis Kaić
JK Delfin
First 40.7
4 4
5 CRO 2435
Fly 4
Tin Matulja
JK Fly
ILC 40 MOD
5 5
6 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
6 6
7 SVK 69
Sixtynine Richard Shultz
YC Brutal Fish
First 40.7
7 7
8 CRO 6482
Gringo 2
Robert Radola
JK Uskok
Archambault 40
8 8
9 CRO 1625 Nube
Marko Zuban
JK Uljanik plovidba
X 41
9 9

 

 

Državno prvenstvo, Šibenik, 13 - 16. rujan 2012.

ORC A - GPH < 620

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
 R - 4 Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1 1
1 3
2 CRO 6789
Marin Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
Grand Soleil 56R
2 10 3 2 7
3 CRO 2513 Teuta
Frano Brate
NK Kenwood
Comet 45S
3 2 2 4 7
4 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
6 3 4 3 10
5 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archabault 40
5 4 5 5 14
6 CRO 7777
DSK
Karlo Kuret
Jk Labud
IMX 45
4 5 6 6 15
7 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Synergia 40
11 6 8 9 23
8 CRO 2435
Fly 4
Tin Matulja
JK Fly
ILC 40 MOD
10 7 9 7 23
9 CRO 1255 Jonthan III
Martina Vrkić
JK Trogir
First 40.7
8 8 7 8 23
10 SVK 69 Sixtynine
Stjepan Marinović
JK Labud
First 40.7
7 9 12 10 26
11 NZL 956
Christopher
Jiri Spurny
Czech YC
First 40.7
9 12 11 11 31
12 CRO 797
Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
First 40.7
DNS
11 10 DNF 35
13 RUS 2628 Belka Iigonis Baldonis Expert Marina First 40.7 12 13 13 12 37

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

ORC B - GPH > 620

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
 R - 4 Points
1 CRO 1545
 Anđela X
Branko Ilajdica
JK Val
X 37
1 1 1
1 3
2 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
3 2 2 2 6
3 RUS 82 Visconte
Artem Brum
AB Sailing
Raketa 970
4 3 3 4 10
4 CZE 747
Escandalo
Jiri Liska
Czech YC
M 37
2 DNC DNC DNC 14
5 CRO 3535
Coco Loco
Petra Zuber
JK Ventan
First 35
DNS DNS DNS 3 15

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

Grand Prix Slovakia, Zlarin, 21 - 22. travanj 2012.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
Points
1 CRO 2513
 Teuta
 Frano Brate
JK Kenwood
 Comet 45S
1 2 2
5
2 SVK 1 Quebramar Peter Mosny
 FYC Slovakia
 JV 42
4 1 1 6
3 CRO 6482 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archabault 40
3 3 3 9
4 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
2 7 6 15
5 NZL 956
Christopher
Jiry Spurny
CZ
First 40.7
5 6 5 16
6 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
8 5 4 17
7 SVK 69
Sixtynine Richard Shultz
YC Brutal Fish
First 40.7
6 4 7 17
8 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
7 8 DNF 28
9 CRO 797 Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
Grand Soleil 40
10 11 8 29
10 SVK 6878 El Solete
Mihal Hruby
FYC Slovakia
Sinergia 40
9 9 DNC 31
11 CRO 3535 Coco Loco
Petra Zuber
JK Ventan
First 35
11 10 DNC 34
12 CRO 1074
Lišina 2
Zdenko Bilić
JK Spinut
Elan 333
12
12 13 37

 

 

XVI. Uskršnja regata, Vodice, 30. ožujak - 01. travanj 2012.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
Points
1 CRO 1545
 Anđela X
 Branko Iljadica Rapo
JK Val
 X 37
3 1 2
4
2
8
2 SVK 1 Quebramar Peter Mosny
 FYC Slovakia
 JV 42
2 5 1 DSQ 1 9
3 CRO 6789  Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
Grand Soleil 56R
6 2 4 1 3 10
4 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
1 4 6 3 4 12
5 CRO 2513
Teuta
Frano Brate
JK Kenwood
Comet 45S
7 3 3 2 5 13
6 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
4 9 5 5 6 20
7 CRO 1810 Cherry Ante Česić
JK Labud
Salona 38
5 6 8 7 9 26
8 SVK 69
 Sixtynine  Kolja Dumanić
YC Brutal Fish
First 40.7
9 8 9 6 7 30
9 CRO 1072 Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
8 7 7 DNF 8 30
10 CRO 3535  Coco Loco
 Petra Zuber
 JK Ventan
 First 35
 RAF 10 10 9 10 39
11 CRO 797 Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
Grand Soleil 40
10 11 11 8 DNS 40
12 CRO 1807
Grey Guss
Tihana Tadinac
JK Frapa
Salona 38DK
11
12 12 10 DNF 45

 

 

Prvenstvo Splita, Split, 24 - 25. ožujak 2012.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 Points
1 SVK 1
 Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1
2 CRO 2513 Teuta Frano Brate
Jk Zenta
Comet 45S
2 2
3 CRO 6482  Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archabault 40
3 3
4 SVK 69 Sixtynine
Kolja Dumanić
JK Zenta
First 40.7
4 4
5 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
5 5
6 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
6 6
7 CRO 797 Stribor Ana Gojčeta
JK Šibenik
Grand Soleil 40
7 7
8 CRO 1807
Grey Guss
Tihana Tadinac
JK Frapa
Salona 38DK
8 8
9 CRO 1074 Lišina 2
Zdenko Bilić
JK Spinut
Elan 333
9 9

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik