Rezultati u 2016.

Konačni poredak za CRO ORC Kup za 2016. godinu može se pronaći na ovom linku

 

Otvoreno Državno prvenstvo, Kaštela, 07. - 09. listopada 2016.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 Points
1 CRO 1625
Nube
Mate Arapov
JK Mornar
X-41
1 7 1 1 3
2 CRO 1553
X-Cite
Tonko Rameša
JK Kornati
X-41
2 11 4 3 9
3 CRO 16155
Ramona
Marko Marinović
JK Mursa
X-35
9 3 2 4 9
4 CRO 1656
One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 34
8 2 3 11 13
5 CRO 2186
Green Pepper
Neven Gašpić
JK Split
Salona 34
10 1 7 6 14
6 CRO 1799
Orion 2
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
3 14 5 8 16
7 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
4 5 8 7 16
8 CRO 6789 Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
GS 56R
5 10 11 2 17
9 CRO 13464
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut First 40.7
6 9 6 10 21
10 CRO 7575 Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak GS 42 R0
DSQ 4 9 9 22
11 CRO 797 Stribor
Ana Gojčeta
JK Šibenik
GS 40
13 8 13 5 26
12 CRO 1480
Polaris Edi Golja
JK Uljanik plovidba
Elan 333
11 6 12 14 29
13 SVK 1
Quebramar
Michal Andjel
FYC Slovakia
JV 42
7 12 14 12 31
14 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
12 13 10 13 35
15 CRO 3479 01 Express
Mario Kundih
JK Endemi
First 40.7
DNF 15 15 15 45

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

EmergenSea ORC Cup, Zadar, 07. - 08. svibnja 2016.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 Points
1 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X-37
1 1 1 1 3
2 CRO 13464
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7 2 2 2 3 6
3 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
GS 42 R0
4 3 4 2 9
4 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
3 4 4 DNF 11

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

Grand Prix Slovakia, Šibenik, 09. - 10. travnja 2016.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 Points
1 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X-37
1 2 1 4
2 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
5 3 2 10
3 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
2 1 DSQ 11
4 CRO 13464
Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut
First 40.7
3 5 6 14
5 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
GS 42 R0
6 4 4 14
6 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
4 DSQ 3 15
7 CRO 1745
Damaco
Darko Hajdinjak
JK Galeb
Farr 40
7 6 5 18

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3

 

 

XX. Uskršnja regata, Hvar, 17. - 19. ožujka 2016.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 R - 6 Points
1 CRO 1656
One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 34
7 1 1 5.5 1 1 9.5
2 CRO 1553
X-Cite
Tonko Rameša
JK Kornati
X-41
1 2 6.5 1 3 4 11
3 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X-37
4 4 2 7 2 5.5 17.5
4 CRO 2013
Blue Chip
Marin Mišura
JK Zenta
Dehler 38
3 3 3 12 5 5.5 19.5
5 CRO 1799
Orion
Ante Ćesić
JK Labud
Salona 44
9 11 4 5.5 4 2 24.5
6 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
GS 42 R0
5 7 5 4 9 11 30
7 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
8 5 12 8 8 3 32
8 CRO 6789 Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
GS 56R
6 8 9 3 12 8 34
9 CRO 2186
Green Pepper
Neven Gašpić
JK Split Salona 34
10 6 6.5 10 6 10 38.5
10 CRO 13464 Mareus II
Luka Jerčić
JK Spinut First 40.7
2 12 11 11 10 7 41
11 CRO 4311 Barba Branko
Filip Zoričić JK Labud
IMX 45
11 9 10 2 11 12 43
12 CRO 1715
Karpo Dušan Ušeničnik
JK Loka Timing
Elan 450
13 13 8 9 7 9 46
13 CRO 7777 DSK X-Treme
Frane Barbieri
YC Croatia
X-Treme 37
12 10 14 13 13 13 61
14 SLO 972
Sky Marjan Kočila
PD Morska vidra
Elan 450
14 14 13 14 14 DNF 69
15 CRO 5652 Mr. Dee Jay
Marin Lovrović st.
JK Rijeka
First 36.7
15 15 DNF DNS 15 14 75

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5   R - 6
Nalazite se ovdje: Home CRO ORC kup Rezultati 2016.

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik