Rezultati u 2014.

 

Konačni poredak za CRO ORC Kup za 2014. godinu može se pronaći na ovom linku.

 

 

ORCi Croatian Championship, Pula, 07. - 09. studenog 2014.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3
R - 4
Points
1 CRO 1625
Nube
Mate Arapov
JK Uljanik
X 41
5.5 1 1
4
6
2 CRO 1727
All 4 One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 42R
8 3 2 2 7
3 CRO 1255 Jonathan III
Darko Hajdinjak
Jk Trogir
First 40.7
2 10 6 1 9
4 CRO 2513 Teuta
Frano Brate
NK Kenwood
Comet 45S
1 5 BFD 6 12
5 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
7 2 5 10 14
6 CRO 1177
Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
5.5 13 4 5 14.5
7 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
9 11 3 3 15
8 CRO 2013
Blue Chip
Marin Mišura
JK Zenta
Dehler 38
3 9 7 8 18
9 CRO 6789 Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
Grand Soleil 56R
4 7.5 9 14 20.5
10 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medveščak
Grand Soleil 42R05
10 6 8 9 23
11 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
12 7.5 10 7 24.5
12 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
11
4 12 11 26
13 CRO 1072 Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
13 12 11 13 36
14 CRO 1480 Polaris Edi Golja
JK Uljanik plovidba
Elan 333
14 14 BFD 12 40

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4

 

 

ORC prvenstvo Splita, Split, 11. - 12. listopada 2014.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 CRO 13464 Mareus II Krešimir Ðakulovic JK Spinut First 40.7 1 1 2
2 CRO 7575 Yellowpad Jan Winkler JK Medvešcak Grand Soleil 42R05 4 3 7
3 CRO 1545 Andela X Branko Iljadica Rapo JK Val X37 2 6 8
4 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalic JK Uskok Archamabult 40 3 5 8
5 CRO 2013 Blue Chip Marin Mišura JK Zenta Dehler 38 5 4 9
6 SVK 5878 El Solete Alexander Sako FYC Slovakia Synergia 40 8 2 10
7 CRO 191 Ultra Figaro Tomislav Bašic JK Labud Figaro 2 6 7 13
8 CRO 1074 Lišina 2 Željko Šimicic JK Spinut Elan 333 7 8 15
9 SVK 1 Quebramar Peter Mosny FYC Slovakia JV 42 DNS DNS 20

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2

 

 

Zadar ORC Cup, Zadar, 10. - 11. svibnja 2014.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 SVK 5878 El Solete Alexander Sako FYC Slovakia Sinergia 40 1 2 3
2 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalic JK Uskok Arcambault 40 3 1 4
3 CRO 13464 Mareus II Krešimir Ðakulovic JK Spinut First 40.7 2 3 5
4 SLO 972 Sky Marjan Kocila JK Štroklja Elan 450 5 4 9
5 CRO 1545
Andela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
4 5 9
6 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
7 6 13
7 CRO 1640 Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
6 7 13
8 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
8 8 16

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2

 

 

Grand Prix Slovakia, Zlarin, 26. - 27. travnja 2014.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3
Points
1 CRO 1545
Andela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
1 2 1
4
2 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
3 1 2 6
3 SVK 5878 El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
2 4 5 11
4 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Ðakulovic
JK Spinut
First 40.7
4 3 7 14
5 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalic
JK Uskok
Archambault 40
5 5 4 14
6 CRO 7575
Yellowpad
Jan Winkler
JK Medvešcak
Grand Soleil 42R05
7 7 3 17
7 CRO 1640 Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
6 6 6 18
8 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
8 8 DNF 25

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3

 

 

XVIII. Uskršnja regata, Vodice, 10. - 12. travnja 2014.

  Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 R - 3
R - 4
R - 5
R - 6 Points
1 CRO 1551
Mala
Tomislav Bašic
JK Val
Grand Soleil 40R
3 3 2
4
3
1 12
2 CRO 6789
Marina Kaštela
Armano Zekan
JK Marina Kaštela
Grand Soleil 56R 13 2 5 1 2 3 13
3 CRO 1656 One
Karlo Kuret
Jk Labud
Salona 34
1 4 1 5 5 6 16
4 CRO 1545 Andela X
Branko Iljadica Rapo
JK Val
X 37
2 6 4 9 1 8 21
5 CRO 1715
Karpo
Dušan Ušenicnik
JK Loka timinig
Elan 450
5 8 11 2 10 4 29
6 CRO 1624
Janska X
Toni Smerdelj
JK Labud
X 41
6 9 7 OCS 6 2 30
7 CRO 2013 Blue Chip
Marin Mišura
JK Zenta
Dehler 38
4 5 6 10 8 7 30
8 CRO 1255
Jonathan III
Robert Gacina-Bilin
JK Trogir
First 40.7
10 10 9 3 9 5 36
9 CRO 13464 Mareus
Krešimir Ðakulovic
JK Spinut
First 40.7
7 7 10 8 7 9 38
10 SVK 5878 El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
8 13 15 6.5 4 10 41.5
11 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
12 1 16 6.5 DNS DNS 53.5
12 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
14
12 3 13 15 15 57
13 CRO 1553 X-Cite Tonko Rameša YC Biograd X 41 9 18 13 11 12 14 59
14 CRO 3479 01 Express Mario Kundih JK Endemi First 40.7 11 15 12 DNF 11 11 60
15 SLO 3666 Shark Janez Gorec JK Pozejdon Sun Fast 3200 16 14 8 14 13 13 62
16 CRO 6482 Gringo 2 Robert Sandalic JK Uskok Archambault 40 15 11 14 12 14 12 63
17 CRO 1480 Polaris Edi Golja JK Uljanik plovidba Elan 333 17 16 17 15 16 16 80

 

Download rezultata pojedinacnih jedrenja: R - 1   R - 2   R - 3   R - 4   R - 5   R - 6
Nalazite se ovdje: Home CRO ORC kup Rezultati 2014.

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik