Rezultati u 2011.

 

Marina Kornati ORC kup, Biograd, 04 - 06. studeni 2011.

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2 Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1 2
2 CRO 6482
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
2 2 4
3 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
4 3 7
4 CRO 1255
Jonathan III
Martina Vrkić
SCOR
First 40.7
3 5 8
5 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
5 4 9
6 SVK 69
Sixtynine
Richard Shultz
Brutal Fish YC
First 40.7
6 6 12
7 CRO 3535
Coco Loco
Petra Zuber
JK Ventan
First 35
7 7 14
8 CRO 2513
Teuta
Frano Brate
NK Kenwood
Comet 45S
9 9 18

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1 & 2

 

 

Prvenstvo Hrvatske, Pula, 28. rujan - 02. listopad 2011.

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1 1
11
2
14
2 CRO 1727
All 4 One
Luka Radelić
JK Labud
Salona 42
6 12 2 1
3
20
3 CRO 13464 Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
3.5 10 5 5
5
23.5
4 FIN 17575
Audi
Jani Lehti
M Finland

2 7 12 10
1
29
5 CZE 747
Escandalo
Jiri Liska
Czech YC
M 37
5 14 3 9
4
33
6 SVK 69
Sixtynine
Richard Shultz
Brutal Fish YC
First 40.7
10 3 9 2
8
35
7 CZE 117
Three Sisters
Milan Hajek
SK Three Sisters
First 40.7
13 2 8 4
9
37
8 CRO 2513
Teuta
Frano Brate
NK Kenwood
Comet 45S
8 4.5 10 7
12
39.5
9 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
7 9 6.5 6
6
40.5
10 CRO 6248 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
3.5 11 6.5 12
7
45
11 CRO 1177 Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
9 4.5 4 8
11
48.5
12 CRO 1625
Nube
Marko Zuban
JK Uljanik plovidba
X 41
14
6 14 3
OCS
58
13 CRO 1255
Jonathan III
Igor Hrelja
JK Trogir
First 40.7 12 8 13 14
10
70
14
CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
11
13
11
13 13 70
15
CRO 2435
Fly 4
Tin Matulja
JK Fly
ILC 40 MOD
DNF
DNF
DNS
DNS DNC 96

 

 

ABS kup, Šibenik, 17 - 18. rujan 2011.

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4 R - 5 Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
1 1 2
1 4.5 5
2 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
2 3 1 2 3 8
3 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
9 2 5 6 1 14
4 CRO 6482 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
4 4 3 3 7 14
5 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
7 5 4 4 2 15
6 CRO 1177
Orca
Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
3 7 8 5 4.5 19.5
7 CRO 1255 Jonathan III
Igor Hrelja
RJK Jedro
First 40.7
8 6 9 7 6 27
8 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
6 10 6 8 9 29
9 CRO 3535 Coco Loco
Petra Zuber
JK Ventan
First 35
10 9 7 9 8 33
10 CRO 4311 Barba Branko
Filip Zoričić
JK Labud
IMX 45
5 8 DNS DNS DNS 35

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5

 

 

Zadarski kup, Zadar, 07 - 08. svibanj 2011.

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
Points
1 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
3 3 2
11
1
9
2 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
5 4 1 3
3
10
3 CRO 1545 Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
1 8 DNS 2
4
15
4 CRO 6482 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
8 1 2 7
5
15
5 CRO 7777
DSK
Frane Barbieri
JK Croatia
IMX 45
9 6 4 4
2
16
6 SVK 69
Sixtynine
Richard Shultz
Brutal Fish YC
First 40.7
OCS 2 7 1
11
21
7 CRO 1177 Orca Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
10 5 6 9.5
6
26.5
8 CRO 4311
Barba Branko
Filip Zoričić
JK Labud
IMX 45
7 10 5 5
DNF
27
9 CRO 1650 Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
2 9 8 12
10
29
10 CRO 1255 Jonathan III
Igor Hrelja
SCOR
First 40.7
4 11 11 8
8
31
11 CRO 1072 Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
11 7 9 6
9
31
12 CRO 3479
01 Express
Milan Hajek
YC Tri Sestry
First 40.7
6
12 10 9.5
7
32.5

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5

 

 

XV. Uskršnja regata, Vodice, 13 - 16. travanj 2011.

 ORC A - GPH < 620

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
R - 6
Points
1 CRO 1727
All4One
Karlo Kuret
JK Labud
Salona 42
1 2 4
1
2
1
7
2 CZE 663
Bohemia Express
Richard Vojta
YC Bohemia
Grand Soleil 42 R
2 1 1 3
1
3
8
3 SVK 1 Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
3 3 2 8
3
2
13
4 CRO 4311 Barba Branko
Filip Zoričić
JK Labud
IMX 45
4 4 6 2
4
8
20
5 CRO 2513
Teuta
Bartul Mišura
NK Kenwood
Comet 45S
5 5.5 5 4
5
5
24
6 CRO 4682
Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
6 7 3 5
7
4
25
7 CRO 1625 Nube Mako Zuban
JK Uljanik plovidba
X 41
7 9 7 6
6
7
33
8 CRO 1072
Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
9 5.5 9 7
8
6
35.5
9 CRO 1715 Karpo
Dušan Ušeničnik
JK Loka Timing
Elan 450
8 8 8 9
9
DNS
42
10 CRO 777 Sv.Vid
Miran Cofek
JK Flumen

10 10 10 10
10
9
49

 

 ORC B - GPH > 620

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
R - 4
R - 5
R - 6
Points
1 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
1 6 1
1
2
2 7
2 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
5 1 3 2
3
1 10
3 SVK 69 Sixtynine
Richard Shultz
YC Brutal Fish
First 40.7
4 3 5 4
8
3 17
4 CRO 1234 Croatel One
Ivan Kuret
JK Labud
First 40.7
3 5 8 3
7
4 22
5 CRO 1640
Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
8 2 2 9
4
8 24
6 CRO 1255
Jonathan III
Igor Hrelja
SCOR
First 40.7
2 7 6 5
5
6 24
7 CRO 1177 Orca Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
7 4 4 6
6
5 25
8 CRO 5652
Mr.DeeJay
Rajko Kujundžić
JK Galeb
First 36.7
6 8 9 7
1
7 29
9 NZL 1956
Christopher
Jiri Spurni
CZE
First 40.7
9 9 7 8
9
9 42

 

Download zajedničkih rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1 R - 2 R - 3 R - 4 R - 5 R - 6

 

 

Grand Prix Slovakia, Zlarin, 09 - 10. travanj 2011.

Sail nr. Yacht Skipper Club Type R - 1 R - 2  R - 3
Points
1 SVK 1
Quebramar
Peter Mosny
FYC Slovakia
JV 42
3 1 1
5
2 CZE 663
Bohemia Express
Richard Vojta
YC Bohemia
Grand Soleil 42 R
5 3 3 10
3 CRO 6482 Gringo 2
Robert Sandalić
JK Uskok
Archambault 40
2 6 4 12
4 CRO 4311 Barba Branko
Filip Zoričić
JK Labud
IMX 45
9 2 3 14
5 CRO 1545
Anđela X
Branko Iljadica
JK Val
X 37
4 5 5 14
6 CRO 13464
Mareus II
Krešimir Đakulović
JK Spinut
First 40.7
1 11 9 21
7 CRO 1177 Orca Davor Zanini
JK Delfin
First 40.7
6 10 8 24
8 SVK 5878
El Solete
Alexander Sako
FYC Slovakia
Sinergia 40
12 4 10 26
9 CRO 1255 Jonathan III
Igor Hrelja
JK Trogir
First 40.7
8 8 12 28
10 CRO 1640 Ladies First
Damir Desabota
JK Val
First 34.7
10 7 13 30
11 CRO 1072 Jonathan RR
Robert Radola
JK Vega
Archambault 40
7 13 11 31
12 CRO 1625
Nube
Marko Zuban
JK Uljanik plovidba
X 41
14
14 7 35
13
NZL 1956
Christopher
Jiri Spurni
CZE
First 40.7
13
12
14
39

 

Download rezultata pojedinačnih jedrenja:   R - 1 R - 2 R - 3
Nalazite se ovdje: Home CRO ORC kup Rezultati 2011.

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik