ZAPISNIK GODIŠNJE IZBORNE SKUPŠTINE Udruge ORC jedriličara


Skupština je održana: 07. studenog 2014. u Puli, marina Veruda.
Na skupštini su sudjelovali: : Ivan Drinković, Jan Winkler, Marko Marinović, Leonardo Siladić, Robert Radola, Armano Zekan, Zrinka Grancarić, Robert Sandalić, Denis Marinov, Vicko Ozretić, Hrvoje Duvančić.
Predstavnici jedrilica: Mareus II, Yellowpad, Jonathan RR, Gringo 2, Marina Kaštela, Blue Chip.
Zapisničar: Hrvoje Duvančić.

 

DNEVNI RED

  1. Utvrđivanje kvoruma
  2. Izvješće predsjednika Udruge i financijsko izvješće
  3. Izbor novih članova u tijela Udruge
  4. Plan regata za 2015.
  5. Razno


 

AD 1)

Do datuma održavanja Skupštine članarine u Udruzi su uplatile jedrilice Yellowpad, Jonathan RR, Gringo 2, Mareus II, Teuta, Marina Kaštela, Anđela X, Blue Chip. Na osnovu uplaćenih članarina određeno je postojanje kvoruma.

AD 2)

Dosadašnji predsjednik, Ivan Drinković, iznio je izvješće dosadašnjeg rada i ono je jednoglasno prihvaćeno.

Hrvoje Duvančić , koji je imenovan blagajnikom (tajnikom) Udruge na redovnom sastanku koji je održan u Vodicama 10. travnja 2014. za vrijeme održavanja 18. Uskršnje regate, je iznio financijsko izvješće rada Udruge za 2014. godinu. Izvješće je jednoglasno prihvaćeno.

 

AD 3)

Nakon dvije godine obnašanja dužnosti predsjednika Udruge, Ivan Drinković se zahvalio svim nazočnima na ukazanom povjerenju, te odlučio odstupiti s mjesta predsjednika.

Nazočni sudionici su jednoglasno odlučili da Ivan Drinković treba nastaviti obnašati istu dužnost, te je ponovno izabran na mjesto predsjednika Udruge.

Na mjestima dopredsjednika i dalje ostaju Leonardo Siladić i Zrinka Grancarić.

Dužnost tajnika nastavlja obnašati Hrvoje Duvančić.

Dužnost predsjednika Skupštine nastavlja obnašati Jan Winkler.

U nadzorni odbor Udruge izabrani su: Marko Marinović kao predsjednik, te Robert Radola i Vicko Ozretić.

U izvršni odbor Udruge izabrani su: Stjepan Marinović, Robert Gaćina, Peter Mosny, Igor Grgičević, Jurica Novak, Alexander Sako, a po Statutu su članovi ovog odbora još i predsjednik, te oba dopredsjednika Udruge.

U tehničku komisiju su izabrani: Robert Sandalić kao predsjednik, Denis Marinov i Armano Zekan.

Za članove stegovne komisije su izabrani Armano Zekan, Damir Desabota i Ana Gojčeta.

 

AD 4)

Regate za Kup u 2015. godini: Uskršnja regata, Grand Prix Slovakia, Zadar ORC cup, Šibenik ORC cup, ORC prvenstvo Splita, Državno prvenstvo.

Točni datumi održavanja bit će objavljeni nakon objave službenog kalendara HJS-a za 2015. Godinu.

Prihvaćen je prijedlog da se Državno prvenstvo za 2016. godinu organizira JK Marina Kaštela u Kaštelima.

 

AD 5)

  • Na svim regatama za Kup dijeliti medalje za prva tri mjesta svim članovima posada.
  • Na kraju sezone organizirati završnu zabavu za sve sudionike Kupa uz svećanost proglašenja pobjednika i podjelu nagrada.
  • Točno specificirati u koje svrhe se troše sredstva dobivena od godišnjih članarina.
  • Skupština je odlučila da će se dodjeljivati godišnja nagrada za dugogodišnji rad oko razvoja jedrenja u krstašima.
  • Tehnička komisija dobiva slobodu da do mjesec dana prije organiziranja Državnih prvenstava može promijeniti granicu među grupama, da bi se dobile podjednake grupe po broju sudionika. Početna granica je 600 s/NM. Ove izmjene se odnose samo na Državna prvenstva, granica za regate u Kupu ostaje određena Pravilnikom za tekuću godinu.
  • Na internet stranici Udruge dodati rubriku “burze posada”.

 

Nalazite se ovdje: Home Udruga Zapisnici 2014. Zapisnik s GIS

Bodovne regate u 2017.

1

Zadar ORC Cup, Zadar 25-26. 03.2017.

JK Uskok, Zadar & D-Marine Sukošan
2

21. Uskršnja regata, Hvar 06-08.04.2017.

JK A.N.A., Bakar
3

Šibenik ORC Cup, Šibenik 29-30.04.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
4

ORC prvenstvo Splita, Šibenik 30.09.-01.10.2017.

JK Spinut, Split & D-Marine Šibenik
5

Prvenstvo Hrvatske, Šibenik 02.-05.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik
6

ORC grand finale, Šibenik 25-26.11.2017.

JK Val, Šibenik & D-Marine Šibenik